https://wordpress.zcube.in/indobi/wp-content/uploads/2022/05/about_img.png
25 +

Yıllık Tecrübe ve Güven

Göze Yapı Market

2000 yılında kurulan GözeYapı Market, yapı malzemeleri, hırdavat, elektrik ve nalburiye ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. Yılların verdiği deneyim ve birikimle, müşterilerimize kaliteli ürünler ve profesyonel hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Göze Yapı Market, geniş ürün yelpazesiyle her türlü inşaat ve tadilat ihtiyacınızı karşılamak için donanımlıdır. Müşterilerimize en son trendleri ve yenilikleri sunarken, aynı zamanda güvenilir markaların kalitesini de temin etmekteyiz. Yapı malzemeleri, hırdavat, elektrik ve nalburiye gibi alanlarda geniş ürün çeşitliliğimiz ile her türlü projenize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz

Siz de kaliteli yapı malzemeleri, hırdavat, elektrik ve nalburiye ürünleri arıyorsanız, Göze Yapı Market'i tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve geniş ürün yelpazemizle, projelerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Göze Yapı Market

Şantiyelerinizin tüm süreçlerinde kaba inşaat , elektrik , şantiye mobilizasyon , hırdavat , nalburiye , tesisat ihtiyaçlarınızı hızlı tedarik ve fiyat politikamızla sizere satın alma sürecinde hizmet vermekteyiz.

Ürün Kategorisi
İş Ortaklığı
https://gozeyapimarket.com/wp-content/uploads/2024/02/hakkimizda-1.png
img
2476

Mutlu Müşteri

img
785

Tamamlanan Proje

img
43

Personel

İletişim